درباره ما

 

شرکت پارسیان قطعه موتور البرز

محصول اصلی شرکت پارسیان قطعه موتور البرز،ریخته گری به روش دقیق و تکریزی است ،که به تولید انواع سیت وگیت سوپاپ می انجامد. مواد اولیه ی محصول شرکت پارسیان انواع متریال و آنالیزهای خاص(وانادیوم،مولیبدن،کرم،کربن،فسفر،گوگرد و ...)،که بر اساس سوخت های مصرفی (بنزین،گاز،گازوییلcng ،lpg) و شرایط حرارتی وقدرتی موتور،توسط مهندسین شیمی و متالوژی پودر ما ابداع شده است و حال که به بهترین آنالیز ها دست یافته ایم و با آزمون و خطا های مداوم در قسمت عملیات حرارتی و آنیل،علاوه بر مقاومت به دست آمده از متریال مخصوص ، خوش تراشی محصولمان را نیز به شما ارائه می نماییم.
۲– ما با کمک مهندسین و کارکنان این شرکت با 30 سال تجربه در زمینه تعمیر و تولید قطعات خاص خودروهای داخلی و خارجی،توانسته ایم به تولید روزانه ۵۰٫۰۰۰ عدد سیت و گیت سوپاپ بر اساس استاندارد های جهانی دست یابیم. 

۳– به استحظار میرسانیم که ماشین آلات خطوط تولید این شرکت تماما اتوماتیک و رباتیک بوده و کلیه محصولاتمان زیر نظر بخش حساس آزمایشگاه و کنترل کیفی لیزریک عبور میکند که هیچ قطعه یی مورد دار به بیرون از این سازمان درز پیدا نکند. 

۴– قابل توجه تمامی شرکت های سرسیلند سازی و همکاران صنف فلزتراش:: کلیه محصولات شرکت پارسیان قطعه موتور البرز با عنوان تجاری PGMA و بارکد لیزری حک شده بر روی کلیه قطعات قابل ردیابی میباشد و شرکت فقط در قبال خرید شما از نمایندگان رسمی ما گارانتی یک سال یا ۸۰٫۰۰۰ کیلومتری را بر عهده میگیرد و در غیر این صورت هیچ مسولیتی را عهده دار نمیباشد.

 5- مهندسین شرکت پارسیان قطعه موتور چه در قسمت ماشین کاری و داخل تراشی و چه در قسمت کنترل کیفی نهایی با دقت و ظرافت هر چه تمام تر در صدد رسیدن به اهداف والا میکوشند تا بهترین قطعه را به دست شما مشتریان عزیز و گرامی برسانند .
با تشکر از حسن انتخاب شما و قدر دانی از اینکه از محصولات ما استفاده مینمایید و دوشادوش ما در جهت بهبود کیفیت ما را یاری میکنید سپاس گذاریم.